Beiratkozás 2021

 

Kedves Szülők!

 

Leendő óvodásaink beiratkozását megelőzően szükséges a német nemzetiségi nevelés igényléséről szóló szándéknyilatkozat kitöltése.

A szándéknyilatkozatot ide kattintva (I. Kérelem) találják meg, melyet kitöltve és aláírva várunk vissza 2021. április 30-ig az óvoda e-mail címére Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , /vagy az óvoda postaládájába/.

 

Nagy szeretettel várjuk óvodánk leendő óvodásait!

 

Tarkabarka-Kunterbunt Óvoda nevelőtestületeTájékoztatjuk Önöket, hogy az óvodai beiratkozáshoz szükséges „Óvodai jelentkezési lap”-ot és az I.- II. „Nemzetiségi nyilatkozatokat” a beiratkozás időpontjában /2021. május 3-án, 4-én, 5-én/ lehet az óvoda honlapján elérni, majd kitöltve és aláírva az óvoda e-mail címére visszaküldeni.

Elektronikus jelentkezés esetén elegendő a szükséges eredeti dokumentumok benyújtása a nevelési év megkezdésekor. (EMMI 19/2021. (III.10. EMMI határozat).