Farsang a Tarkabarka Óvodában

A gyerekek már hetekkel előbb tervezgették, hogy milyen jelmezbe öltöznek farsangkor.Nagyon várták már a "nagy napot", hogy országnak-világnak megmutathassák magukat.Aztán azon a reggelen mintha Meseországba csöppentünk volna: tündérek, királylányok, boszorkányok, pillangók,sárkányok, lovagok, törpék, kalózok érkeztek sorban. De a mai mesealakok sem hiányoztak.Vidáman találgatták, vajon kit rejt a jelmez.

Aztán elkezdődött a vigalom: zeneszó, tánc, tréfás játékok, versenyek színesítették a napot.Finomabbnál-finomabb süteményeket kóstolhattunk, amit minden szülőnek nagyon köszönünk.

Miután szomjunkat is oltottuk, bekukkantottunk egymás csoportjába is, hogy megcsodálhassuk az ötletes, szép jelmezeket.Reményeink szerint sikerült emlékezetessé tenni a vidám hangulatú jelmezbálunkat az idén is!

Bajtek Györgyné

óvodapedagógus