KÖSZÖNETNYÍLVÁNÍTÁS

Örömmel tájékoztatjuk a kedves szülőket, óvodásokat, hogy októberben befejeződtek az új udvarrészen a felújítási munkálatok.

Külön köszönetünket fejezzük ki Fazekas Ervinnek, a Sateam Kft ügyvezető igazgatójának önzetlen, nagylelkű anyagi felajánlásáért, mellyel jelentős mértékben támogatta az új udvarrész víztakarékos automata öntözőrendszerének kiépítését és a terület füvesítését.

Ezúton fejezzük ki köszönetünket Budakeszi Város Önkormányzatának, hogy az új udvarrészt az óvoda használatába adta.

Köszönjük Budakeszi Város Német Önkormányzatának, a Tarkabarka/Kunterbunt Alapítványnak, Fazekas Ervin és Preszquár Dániel szülőknek, id. Martinák Ferenc nagypapának, valamint az óvoda dolgozóinak anyagi támogatásukat és társadalmi munkájukat. Az Alapítvány vállalta az udvarrész játékokkal való felszerelését 1.166.25.-Ft értékben. Ezek a következők: őrtorony, meseház, 2 db homokozó és rugós hinta.

Hála a sok szorgos segítőnek, egészséges szép, zöld környezetben játszhatnak óvodásaink.

Danksagung

Wir informieren Sie liebe Eltern mit großer Freude darüber, dass die Erneuerungsarbeiten im Oktober in unserem neuen Gartenteil zu Ende gegangen sind.

Wir bedanken uns besonders bei dem Geschäftsinhaber der Sateam GmbH Erwin Fazekas für sein selbstloses. großzügiges Angebot.

Er unterstützte in besonderem Maße den Ausbau der wassersparende Bewässerungsanlage und der Grünfläche in unserem neuen Gartenteil.

Auf diesem Wege bedanken wir uns bei dem Stadtrat von Wudigess, dass Sie uns für diesen Gartenteil die Nutzungsrechte übertragen hat Wir danken dem Deutschen Stadtrat von Wudigess, der Stiftung Kunterbunt, Erwin Fazekas, den Eltern von Daniel Preszquár, dem Großvater Ferenc Martinák, sowie den Mitarbeiten des Kindergartens für ihre materielle Unterstützung und für ihre ehrenamtliche Mitarbeit.

Die Stiftung Kunterbunt unterstützte die Ausrüstung in Wert von 1.166.250.-Ft mit folgenden Spielen: Turm, Märchenhaus, Sandkästen und Schaukel.

Unsere Kindergartenkinder können, dank aller fleißigen Helfern in einer gesunden, schönen, grünen Umgebung spielen.